Зйомки кліпу

Коли ми запитали наших артистів, як вони уявляють собі кліп на нову пісню “Зустріч”, Morphom сказав, що він бачить озеро ліс і човен. Vivienne Mort побачила стиль, як кінцівка фільму Dead man.

Pepsi взяли ідеї музикантів та додали в них трохи драйву. Буквально. Знайшли найкрутішу, найширшу та найнизькішу тачку на районі. Машина була дійсно така широка, що спереду влізло в один момент оператор, освітлювач, монтажер + додайте ще водія! Знімаючи кадри на дорозі, нас ніхто не обганяв, а просто супроводжував з трохи роззявленим ротом. Вся знімальна група постійно жартувала, що можна зловити момент і підзаробити таксуючи. Інстаграм факт: приблизно 20 людей встигли зробити собі класні фотки з нашою тачкою.

Частина, яка знімається в лісі, була на грані містики та реальності. Лише уявіть виставлене освітлення, а навколо нас лише чорна темрява і дивні звуки. Постійно згадували легенди Голосіївського лісу. А лазерна проекція на дереві лише додавала стилю фентезі в нічні зйомки. Дивись ще більше моментів зі зйомок у нашому відео-бекстейдж. Pepsi Fuzz – гучний момент.

Зйомки кліпу