Зйомки на студії

Vivienne Mort – це один з найліричніших гуртів країни. Pepsi кинув виклик артистам зазвучати по-новому і саунд продюсер Morphom допоміг прийняти виклик та надати нове віяння у трек. Музиканти вирішили релізнути абсолютно нову пісню в електронному звучанні.“Зустріч” містична та, як сказав Morphom, трек у стилі фентезі.

Артисти пояснюють свою співпраццю, як колаборацію двох інтровертів. Трек змінює не лише стиль і звучання пісні. Він надихає на нову співпрацю та розширює горизонти сприйняття сучасної музики. Надалі Vivienne Mort не планують записувати музику в електронному звучанні, проте цей експеримент дійсно став успішним та унікальним для гурту.

Що може бути краще, ніж почути драйвових Vivienne Mort? Продовжуємо дивуватися кожному релізу від Morphom. А ймовірність, що поки ви їдете на роботу, одна людина в вашому вагоні метро чи тролейбусі слухає “Зустріч” невпинно зростає. Долучайся до експерементаторів плейлистів. Слухай новий Pepsi Fuzz і дивись фрагменти з запису треку в нашому бекстейджі!

Зйомки на студії